Algicidas prieš dumblius 5 l, neputojantis

40,00 EUR

Prekyboje:
Teirautis
Gamintojas:
Chemoform, Vokietija

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Algicidas profilaktinė priemonė dumbliams naikinti.

Algicidas skystis, be chloro, koncentruotas, turi baktericidinių savybių. Derinamas su visais standartiniais dezinfekantais. 
 
Dozavimas:
Pradinis užpildymas: 150-200 ml/10 m³ baseino vandens. Eksploatacijos metu 50-100 ml / 10 m³ per savaitę. Atsiradus dumbliams reikia atlikti "šoko" dozavimą, 300-400 ml/10 m³. Po 24 valandų pašalinti susidariusius dumblius.
 
Naudojimas: tolygiai paskirstyti virš vandens paviršiaus.
 
Atsargumo priemonės:
Laikykitės atsargumo priemonių, nurodytų produkto etiketėje ir saugos dokumentuose. Produktas laikomas originalioje pakuotėje, vėsioje vietoje atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje!
D R50/53 labai toksiška vandens organizmams, gali sukelti ilgalaikį neigiamą poveikį. S29/56 Neišleisti į kanalizaciją, šios medžiagos atliekas ir jos pakuotė turi būti šalinamos. Naudoti biocidus saugiai. Visada perskaitykite informaciją etiketėje ir apie produktą.
Pirmąją pagalbą žalos atveju: Įkvėpus: Šviežio oro tiekimas, kreipkitės į gydytoją. Po kontakto su oda: produktas neturi dirginti odos. Po kontakto su akimis: Akis, atkėlus akių vokus, keletą minučių plauti tekančiu vandeniu. Prarijus: kreipkitės į gydytoją. Poveikis aplinkai: pavojingumo klasė 3. Neleiskite patekti į gruntinius vandenis, vandens telkinius ir į kanalizaciją. 
 
Įspėjimas: 
Nemaišykite su kitomis cheminėmis medžiagomis! Sumaišius su kitomis cheminėmis medziagomis galimas toksiškų dujų ir sprogimo pavoju
 
Laikymo sąlygos:
Saugoti vaikams nepasiekiamoje vietoje, laikyti originalioje pakuotėje, vėsioje, nio saulės apsaugotoje vietoje.Toksiškas žuvims. 
Laikyti, kai temperatūra virš 0 ° C. Saugojimo laikas 5 metai. Produktas yra laikomas ir pervežamas stovimoje padėtyje! Sunaudota ir išplauta pakuotė turi būti perdirbta.
 
Sudėtis: polimerų (chlormetil) oksiranu (EINECS 203-439-8) / polimerinių ketvirtinio amonio chlorido (EINECS 204-697-4), N-metil metano amino,
120 mg / g.
 
Gamintojas: Chemoform, Vokietija

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Raktiniai žodžiai:

UAB "BIF", Kauno g. 45, LT-03203, Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.

Susisiekite su mumis

+370 5 233 2212
+370 656 779 88
+370 688 89273
+370 5 278 4612
info@bifbaseinai.lt