Apie mus

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra.

 

Įmonės veikla susijusi su vidaus ir lauko baseinų, fontanų, spa baseinų, vonių įrengimu ir prekyba. Įmonės darduotojai turi daugiau, kaip 15 metų patirtį srityje, susijusią su baseino technologinės įrangos komplektavimu, taip pat įrenginėjant buitinius ir visuomeninius baseinus, bei prekiaujant vandens ir baseino priežiūros priemonėmis.

Mes vykdome:

  • visuomeninių ir buitinių baseinų įrangos komplektavimą;
  • visus baseino montavimo darbus;
  • baseino įrangos prekyba, bei prekyba vandens ir baseino priežiūros priemonėmis;
  • baseino patalpų vėdinimo bei drėgmės šalinimo sistemų įranga;
  • kitus darbus susijusius su baseinų įrengimu ir priežiūra.

Naudojame tik patikimų ir rinkoje žinomų ir laiko patikrintų gamintojų įrangą. Todėl drąsiai galime teigti, kad visa įranga yra aukštos kokybės ir atitinka visus Europos Sąjungos standartus.

Garantija suteikiama tiek įrangai tiek darbams. Darbus vykdome visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje ir už jos ribų.

Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais.

Kviečiame bendradarbiauti visus susijusius su baseinų, fontanų, spa veikla: architektus, dizainerius, projektuotojus, statytojus, vystytojus.

 
 
 


 

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.