Bio baseino Technologijos

Bio Baseinų Technologijos ir Poveikis Aplinkai

Bio Baseino poveikis aplinkai yra kur kas mažesnis nei kitų rinkoje esančių baseinų tipų dėl sekančių priežasčių:

  • Visiškai nenaudojamas gelžbetonis ar kitos invazinės medžiagos.
  • Iškastos vietos stabilumas atsiranda dėl nuožulnių sienų su nuolydžiu, kuris gali būti nuo 10° iki maksimalių 50° laipsnių.
  • Mažesnis iškastos srities svoris: užbaigtas Bio Baseinas sveria kur kas mažiau nei pašalintos žemės svoris.

Vandeniui nepralaidi EPDM danga liečiasi su žeme ir jai būdingos sekančios charakteristikos:

  1. EPDM danga: chemiškai stabili medžiaga, kuri yra visiškai inertiška, neturi teršalų priemaišų ar sunkiųjų metalų, be to, neskleidžia jokių žalingų medžiagų į aplinką. Seni EPDM produktai gali būti sudeginami, kad suteiktų energiją (kadangi jie neišskiria dioksido), išmetami į šiukšlyną arba perdirbami, kad galima būtų pagaminti naujus EPDM produktus. Greenpeace rekomenduoja EPDM kaip alternatyvą PVC plastikui.
  2. Pagal Bio Baseinų vienos dozės proporciją tinkamai sutvirtinta derva yra laikoma inertiška ir gali būti pašalinama kaip akmeninė medžiaga kartu su inertinėmis kvarco ar marmuro atliekomis.

Natūralūs Bio Baseinai, Eko Tvenkiniai

Bio Baseino Įrengimo Laikas

Bio  Baseinai gali būti įrengiami per dvigubai trumpesnį laiką nei tradiciniai gelžbetoniniai baseinai.

Bio Baseino Estetiniai Elementai

Bio Baseinai yra tokios formos, kad puikiai tiktų prie kraštovaizdžio. Vaikai gali žaisti ant baseino krašto ir tai yra visiškai saugu. Galima sukurti daugybę unikalių erdvių atsipalaidavimui, tokių kaip po vandeniu esančios sėdimosios ir poilsio vietos, kurios leidžia iš tiesų pasimėgauti Bio Baseino teikiamais privalumais.

Dizainas, atsipalaidavimas, sportas ir apsauga: Bio Baseinas gali patenkinti kiekvieno besimaudančiojo poreikius. Dizainas yra unikalus. Įvairūs atspalviai ir spalvos, grūdelių dydžio susmulkinti akmenys ir nugludinti akmenys yra įkomponuojami į baseino dizainą tam, kad kartu su saulės spinduliais sukurtų koralų salų, egzotiškų paplūdimių ar kalnų ežerų vaizdą.

Natūralūs Bio Baseinai

Forma visuomet pritaikoma kliento poreikiams tiek savo dydžiu, tiek gyliu, kad atitiktų kiekvieno kliento skonį.

Bio Baseino Sezoninė Prigimtis

Tradiciniai namų baseinai retai yra šildomi dėl didžiulių išlaidų, kurias sudaro tiek patys šildymo įrenginiai, tiek jų eksploatacija, be to, mėgavimosi maudymosi malonumais tokiuose baseinuose taip pat yra ribotas: juose paprastai maudomasi vasaros metu ir pasitaikius keletui šiltų dienų pereinamojo sezono metu. Likusiam laikui baseinai yra uždengiami neestetiška danga, būna pilni purvino žalio vandens arba vanduo yra visiškai išleidžiamas.

Bio Baseinuose, patentuotų struktūrinio grindinio ir paplūdimio sričių dėka, vanduo tampa šiltesnis nei tokio paties dydžio ir spalvos tradiciniuose baseinuose. Tai ypač stipriai pailgina maudymosi laikotarpį ir laiką, kuomet galima mėgautis baseino teikiamais malonumais.

Kuomet prasideda šaltasis sezonas, Bio Baseinas įgauna natūralaus ežero charakteristikas, sekdamas sezoninius pasikeitimus sode.

Bio Baseino Forma

Baseino forma priklauso nuo trijų faktorių: estetikos, supančios aplinkos ir, žinoma, maudymosi malonumo. Jis turi atitikti kliento poreikius:

  1. Plaukiojimo: optimizuojant baseino ilgį, pridedant paplūdimį vienoje pusėje, sukuriant tam skirtą ilgą plaukiojimo sritį.
  2. Atsipalaidavimo sritis: žinoma tai labiausiai naudojama baseino dalis, į kurią įeina paplūdimio sritis, poilsio sritis ir sėdimosios vietos po vandeniu.
  3. Estetika: formos ir spalvos pasirinkimas turėtų atitikti erdvės reikalavimus ir situaciją.

Natūralūs Bio Baseinai, Eko Tvenkiniai

Bio Baseino Apdailos Pasirinkimas

Rūpestingos, nuolatinės natūralių medžiagų įvairovės paieškos leidžia klientams pasirinkti medžiagas, kurios jiems yra tinkamiausios tiek pagal jų skonį, tiek pagal aplinką, kurioje bus įrengiamas baseinas. Bio Baseino danga gali būti iš marmuro arba kvarco.

  • MARMURO TIPAI

Botticino, Alpine Green, Bardiglio. Vertingi Italijos akmenys su tolygiomis spalvotomis gyslelėmis. Marmuras yra metamorfinis akmuo turintis kalkinę prigimtį. Baseinams, pagamintiems iš marmuro, reikalinga papildoma priežiūra ir dėmesys.

  • KVARCO TIPAI

Platus tonacijų pasirinkimas pasiūlo unikalius atspindžius baseino dangai, sujungiant estetinę kokybę su atsparumu cheminėms medžiagoms ir aukštą struktūrinį tvirtumą, akmens kvarcinių charakteristikų dėka: įvairiausių spalvų gyslelės paverčia apdailą labai natūralios išvaizdos, pabrėždamos estetines baseino savybes.

Bio Baseino Apšvietimas

Bio Baseine rekomenduojama naudoti LED apšvietimo sprendimus, kurie padės stipriai sutaupyti išlaidas energijai. Pasitelkdami LED technologiją, mes siūlome tiek šiltą, tiek šaltą baltą šviesą arba modernius RGB sprendimus su permatomu gaubtu.

Priesilietimai Prie Bio Baseino Išorės

Didelės natūralios uolienos, mediniai suolai ir dizainerių sukurti dušai yra tik keletas priedų, kurie gali būti naudojami kartu su Bio Baseinų technologija.

Esamų  Senų Baseinų Rekonstrukcija

Patentuota Biodesign technologija suteikia galimybes rekonstruoti turimus baseinus.

Ačiū, kad lankotės mūsų svetainėje.

Jei svetainėje neradote Jums reikalingos prekės - susisiekite su mumis.

 

 

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.