Chemija

Delphin prekinis ženklas - tai įmonės Chemoform Ag produkcija.

  Pagrindinių produktų gamyba baseinams prasidėjo beveik prieš 50 metų. Moksliniai tyrimai ir plėtra, gamybos ir perdirbimo novatoriški sprendimai tiek privačių tiek visuomeninių baseinų ir spa srityje tapo pagrindinė veiklos sritis.

  Daugumoje Vakarų šalių šiandien Chemoform Ag daugiau nei "specialistas", baseinų „gydymui“ ir priežiūrai - mes taip pat pageidaujamas partneris klausimais, susijusius su baseinų statybos, vandens apdorojimo metodais baseine, bet ir Jūsų sveikata. Nepriklausomai nuo to, ar norite įsirengti sau baseiną ar pirtį, ar tiesiog konsultuojant, kaip nepriklausomas projekto ekspertas. 

 Įvairių bendrovių grupės Chemoform AG kurti ir gaminiai pritaikyti visų tipų baseinams (pavyzdžiui Nerūdijančio plieno sienoms); taip pat priedai, filtravimo sistemoms, prietaisai vandens analizei, apskaitos ir kontrolės stotyse.

Taip pat gaminami tirpalai pirtims kurie naudojami aromaterapijos seansams kurortuose, spa centruose. Į šiuos tirpalus įdedama labai kokybiškos esencijos skirtos pirtims, garinėms ir dušams, gaminami kvapai vandens parkams, kurortams tai pat kosmetika kūno priežiūrai.

Klientai iš visos Europos turi pasitikėjimą mūsų prekės ženklu ir produktu. Sužinokite daugiau apie mus, mūsų filosofija ir mūsų platesnę veiklą. Nedvejokite ir susisiekite su mumis! Bendrovė Chemoform AG siūlo garantuotą saugumą Jūsų baseine, sveikatingumo centre, saunoje ir garinėje pirtyje.

Aktyvus deguonis, 20 g tabletės 5 kg

Aktyvus deguonis, 20 g tabletės 5 kg

80,00 EUR

  Aktyvus deguonis tabletėmis po 20 gr vandens dezinfekavimui baseine.   Sa.....

Algicidas / Baktericidas EarthTec 3785 ml

Algicidas / Baktericidas EarthTec 3785 ml

195,00 EUR

  EarthTec® yra ekologiškas algicidas ir baktericidas, skirtas dumblių ir žalingų .....

Valiklis nerūdijančiam plienui valyti  Edelstahlreiniger 1 l

Valiklis nerūdijančiam plienui valyti Edelstahlreiniger 1 l

8,69 EUR

  Valiklis nerūdijančio plieno ar chromuotiems paviršiams valyti. Atstato šių pavirš.....

Ačiū, kad lankotės mūsų svetainėje.

Jei svetainėje neradote Jums reikalingos prekės - susisiekite su mumis.

 

 

UAB "BIF", Kauno g. 45, LT-03203, Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.

Susisiekite su mumis

+370 5 233 2212
+370 656 779 88
+370 688 89273
+370 5 278 4612
info@bifbaseinai.lt