Priemonė prieš putas Ocedis 1 l

17,00 EUR

Prekyboje:
Taip
Gamintojas:
Ocedis, Prancūzija

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

Koncentruota priemonė prieš putas „Anti Foam“

Efektyvi priemonė prieš putų susidarymą
Savybės:
Apsaugo nuo putų susidarymo baseinuose, ypač spa baseinuose, fontanuose,  kai yra padidėjusi algicido bei kitų preparatų koncentracija.
Dozavimas:
100/200 ml 10 m2 vandens paviršiaus. Pilti tiesiai į vandenį. 
Atsargumo priemonės:
Laikykitės atsargumo priemonių, nurodytų produkto etiketėje ir saugos dokumentuose. Produktas laikomas originalioje pakuotėje, vėsioje vietoje atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje!
Laikymas: 
Laikyti, kai temperatūra virš 0 ° C. Saugojimo laikas 5 metai. Produktas yra laikomas ir pervežamas stovimoje padėtyje! Sunaudota ir išplauta pakuotė turi būti perdirbta.
Įspėjimas: Nemaišykite su kitomis cheminėmis medžiagomis! Galimas dujų išsiskirimas!
Parengta naudojant izopropilo alkoholį.
 
Gamintojas: Ocedis, Prancuzija
 

Naudojimo instrukcijos:

Naudokite 100 / 200 ml PUTOJIMO ŠALINTOJO ANTI FOAM / 10 m2 baseino vandens paviršiaus plotui, priklausomai nuo putų kiekio ar vandens putojimo lygio. Mes rekomenduojame nustatyti putojimo priežastį ir vengti produktų, skatinančių vandens putojimą ir putų formavimąsi baseinuose. Todėl, rekomenduojame vengti naudoti standartinį ALGICIDĄ baseinuose su papildomo poveikio įranga: burbulų sistemomis, vandens kriokliais, plaukimo priešsrovėmis, masažinias įrangimais ir t.t… Šiuo atveju geriau naudoti NEPUTOJANTĮ ALGICIDĄ, kuris neformuoją putų vandens paviršiuje ir neskatiną vandens putojimo.
 
Atsargumo priemonės:
Laikykitės atsargumo priemonių, nurodytų produkto etiketėje ir saugos dokumentuose. Produktas laikomas originalioje pakuotėje, vėsioje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje!
 
Laikymas:
Laikyti, kai temperatūra virš 0 ° C. Saugojimo laikas 5 metai. Produktą  laikyti ir pervežti stovimoj padėtyje! Sunaudota ir išplauta pakuotė yra perdirbama.
 
Įspėjimas: Nemaišykite su kitomis cheminėmis medžiagomis! 
 
Gamintojas: Ocedis, Prancūzija
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Raktiniai žodžiai:

UAB "BIF", Kauno g. 45, LT-03203, Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.

Susisiekite su mumis

+370 5 233 2212
+370 656 779 88
+370 688 89273
+370 5 278 4612
info@bifbaseinai.lt