Baseinų UV sterilizatorius 75W (naikina bakterijas UV spindulių pagalba, reikia mažiau chemijos)

530,00 EUR

Prekyboje:
Taip

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

 

UV sterilizatorius 75W
 
Aprašymas:
Ultravioletinis spinduliavimas puikiai atlieka sterilizacines funkcijas, todėl jau seniai naudojamas geriamojo vandens paruošimui. Šis sterilizavimo būdas yra ypatingas tuo, kad yra visiškai natūralus, nekenkia vandeniui ir besimaudantiems jame, nesukelia pašalinio poveikio ir kvapo.
UV sterilizacija - tai efektyvus filtras prieš dumblius, įvairias bakterijas ir parazitus. Taip pat panaikinami ir ligų virusai (tokie kaip HEPATITAS A).
 
Darbo principas:
Po mechaninio filtravimo, vanduo patenka į UV sterilizatoriaus sektorių, kuriame  germicidinė UV spindulių lempa švitinimo būtu sunaikina bakterijas, parazitus ir virusus. Dumbliai UV spinduliavimo metu yra apšvitinami ir sujungiami į didesnius junginius, kurie išgaudomi mechaninio filtravimo būdu. Germicidinė lempa keičiama kas 8000 valandų.
Poveikis:
Vandens sterilizacija UV spinduliais leidžia sumažinti chloro ir algicido panaudojimą. Sterilizacija UV spinduliais nekeičia vandens pH, todėl sumažėja ir pH mažintojo naudojimas.
 
UV sterilizatorius 1x75W, našumas 15 m3/h
Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.