Chloras greito tirpimmo granulės 1 kg

15,00 EUR

Prekyboje:
Taip
Gamintojas:
Ocedis, Prancūzija

Nėra įvertinimų
Rašyti atsiliepimą

Aprašymas

 

Chloro greitai tirpstančios granulės
 
Chloro granulės baseino vandens dezinfikavimui ir „šokiniam“ vandens chloravimui.
 
Savybės:
stabilizuojančios chloro granulės
pH neutralus
greitai tirpstanti, nepaliekanti likučių
tinkamos kietam vandeniui
atsparios saulės spinduliams ir karsčiui
 
Dozavimas: 
 
Greitas chloravimas 150g /10 m3 vandens. Pastovus dozavimas 150g / 10 m3 vandens kas 3-6 paras. Dėti į skimerio krepšelį ar dozatorių, filtravimo sistemai veikiant nuolat priverstiniu būdu. Gali būti pilamas į baseino vandenį prieš tai ištirpinus vandenyje.  Nedėti tiesiai į baseiną!  Idealus chloro lygis: 0,6-1,0. Idealus pH: 7,0-7,4. Iš pradžių sureguliuoti ph lygį, tuomet naudoti chloro granules. 
 
Atsargumo priemonės:
Laikykitės atsargumo priemonių, nurodytų produkto etiketėje ir saugos dokumentuose. Produktas laikomas originalioje pakuotėje, vėsioje vietoje atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje!
 
Laikymas: 
Laikyti, kai temperatūra virš 0 ° C. Saugojimo laikas 5 metai. Produktas yra laikomas ir pervežamas stovimoje padėtyje! Sunaudota ir išplauta pakuotė turi būti perdirbta.
 
Įspėjimas: 
Nemaišykite su kitomis cheminėmis medžiagomis! Sumaišius su kitomis cheminėmis medziagomis galimas toksiškų dujų ir sprogimo pavojus!
 
Sudėtis:  dichlorizocianuro rūgštis,> 50% chloro
Pagaminta: Ocedis, Prancūzija 
 

Atsiliepimų - (0)

Rašyti atsiliepimą

Galėtų būti geresnė            Prekė puiki


Tęsti

Raktiniai žodžiai:

UAB "BIF", Kauno g. 45, LT-03203, Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.

Susisiekite su mumis

+370 5 233 2212
+370 656 779 88
+370 688 89273
+370 5 278 4612
info@bifbaseinai.lt