Pristatymo informacija

Pristatymas Lietuvoje

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje per 1-3 darbo dienas, darbo dienomis, pristatymas iki durų, pagal nutylėjimą. 
Jūsų patogumui užsakytas prekes pristatys kurjerių įmonė, kuri nustato savo paslaugų įkainius.
Pristatymo kaina kas kart skaičiuojama. El.parduotuvės pirkėjui pasirinkus fiksuotą 5,50 Eur su pvm mokestį, galioja užsisakius prekių, kurių bendras svoris nuo 10 iki 30 kg. Kitais atvejais, kai užsakymo bendras svoris daugiau nei 30 kg ar yra negabaritinių matmenų, pristatymo mokestis gali būti derinamas pagal atskirą susitarimą.
Prekės išsiunčiamos po apmokėjimo už jas.
Gavus apmokėjimą iki 12 val. prekės dažniausiai išsiunčiamos tą  pačią arba sekančią darbo dieną.
Gavus apmokėjimą po 12 val. prekės išsiunčiamos kitą darbo dieną.
Prekes galite įsigyti ne tik mūsų internetinėje parduotuvėje www.bifbaseinai.lt, bet ir iš sandelio išanksto užsakytas prekes galite atsiimti biure adresu:
Kauno g. 45, Vilnius; darbo dienomis nuo 8 iki 17 val.
Dėl susitikimo kitomis valandomis ar ne darbo dienomis, skambinkite telefonu 8 656 77988.
 
Atsiskaitymas
 
 
Atsiskaitymas pavedimu: AB Swedbank, sąskaita LT537300010132307296.  
Vykdydami užsakymą, Jūs galite pasirinkti atsiskaitymą bankiniu pavedimu. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite informuoti kokią sumą ir į kokią sąskaitą turite pervesti. Su šia informacija Jums taip pat bus išsiųstas elektroninis laiškas. Pavedimą atlikti galima tiek internetu, naudojantis elektronine bankininkyste, tiek užsukus į bet kurio banko skyrių.Jei pavedimą darysite iš Swedbank banko į mūsų sąskaitą tame pačiame banke, tai jį matysime iš karto, kai tik patikrinsime sąskaitą. Tačiau jei pavedimą darysite vakare arba savaitgalį ir iš kito banko, apie jį mes būsime informuoti tik kitą darbo dieną. Bankiniai pavedimai užskaitomi darbo dienomis po 9:00, 12:00 ir 15:00 valandomis. Atitinkamai, pavedimus iš kito banko pamatome iki 10:00, iki 13:00 arba iki 16:00, priklausomai nuo to, kuriuo metu atlikote pavedimą.
Jeigu užsakymas neapmokamas per 3 darbo dienas, tuomet užsakymas gali būti atšauktas.
 
Atsiskaityti grynais pinigais:
 
  • Atsiskaityti galima grynais pinigais , atsiimant užsakymą biure adresu Kauno g. 45 LT-03203 Vilnius.
  • Kurjeriui, pristačius prekes, sąskaitoje nurodytą sumą. Mokant grynais pinigais kurjeriui, į sąskaitą gali būti įskaičiuotas siuntos išperkamasis mokestis.
 
 

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.