Bio baseino Įrengimas

Bio Baseinų Formavimas ir Įrengimas

Bio Baseinų technologija yra pagrįsta modeliuojamaisiais kasimo darbais ir vandeniui atsparios plėvelės išklojimu, kuri yra unikali savo elastiškumu (+150%) ir ilgaamžiškumu. Ši plėvelė yra techniškai kur kas pažangesnė už tas, kurios yra naudojamos tradiciniuose baseinuose dėl dviejų priežasčių: pirmiausia, medžiagos elastiškumo, kuris užtikrina, jog grunto poslinkiai nepažeis vandeniui atsparios plėvelės (problema, kuri dažnai kamuoja tradicinius baseinius) ir, antra, jos atsparumas chloro turintiems produktams ir atmosferos sąlygoms, tokioms kaip UV ir ledas. Kitas aspektas, kuris užtikrina ilgą produkto gyvavimo laiką, yra struktūrine derva padengta akmeninė danga, kuri yra sukonstruojama virš nepralaidžios vandeniui plėvelės. Tai iš tiesų yra technikos inovacija.

Inovatyvios Bio Baseinų technologijos širdis yra jos tarptautinį patentą turintis įrengimo procesas. Bio Baseinų technologija yra Italijos gamybos produktų meistriškumo pavyzdys pasaulinėje rinkoje. Bio Baseinų konstravimo procesas yra sudarytas iš 7 žingsnių:

  1. Kasimo darbai
  2. Apsauginė medžiaga
  3. Nepralaidi vandeniui plėvelė
  4. Sutvirtinamasis tinklas
  5. Pirmas sluoksnis sudarytas iš derva padengtų akmenų
  6. Tarpinis struktūrinis tinklas
  7. Paskutinis sluoksnis iš derva padengtų akmenų apdailos

 

1 ŽINGSNIS - Kasimas formavimas 

Kasimo darbų metu baseinas yra formuojamas su galimais skirtingais gyliais, įtraukiant paplūdimio sritis ir po vandeniu esančias sėdimas sritis. (Skiriasi nuo tradicinių baseinų statybos, kuomet kasimo vieta yra didesnė nei galutinis baseinas, dėl jo užpylimo gruntu.) Kuomet kasimo darbai yra užbaigiami, pradedama montuoti vandens cirkuliacijos sistema.

http://www.biodesignpools.com/wp-content/uploads/2011/07/tec_02.jpg

2 ŽINGSNIS - klojimas geotekstilės apsaugine danga

Kuomet sumontuojami būtini hidrauliniai komponentai, reikalingi tinkamam filtravimo sistemos veikimui, tuomet yra paskleidžiamas apsauginis geo tekstilės audinys, kad apsaugotų EPDM vandens nepraleidžiantį sluoksnį nuo galimos žalos, kurią gali sukelti aštrūs akmenys ar šaknys, esantys iškastoje vietoje

http://www.biodesignpools.com/wp-content/uploads/2011/07/tec_03.jpg

3 ŽINGSNIS - Vandeniui atsparios EPDM dangos paklojimas

Ant geotekstilės audinio klojamas hidroizoliacijos EPDM sluoksnis, kurio didelis elastingumas leidžia prisitaikyti prie bet kokių žemės judėjimų nepridarant žalos ir nesukuriant vandens pratekėjimų. Šio etapo metu flanšuojamos apytakos detalės recirkuliacijos sistemai.

http://www.biodesignpools.com/wp-content/uploads/2011/07/tec_04.jpg

4 ŽINGSNIS - Struktūrinio tinklo, skirto pamatams, paklojimas

Pirmasis struktūrinis tinklas, skirtas nelygaus sluoksnio sutvirtinimui, yra paklojamas virš EPDM dangos.

http://www.biodesignpools.com/wp-content/uploads/2011/07/tec_05.jpg

5 ŽINGSNIS - Šiurkštaus struktūrinio grindinio sluoksnio paskleidimas

Natūralaus kvarco granulės yra sumaišomos su netoksiškų dervų mišiniu ir tuomet sluoksnis išklojamas rankomis per visą baseino paviršių.

http://www.biodesignpools.com/wp-content/uploads/2011/07/tec_06.jpg

6 ŽINGSNIS - Tarpinio struktūrinio tinklo paklojimas

Kai pirmasis sluoksnis išdžiūsta, dedamas antras struktūrinis tinklas, kad sutvirtinti paskutinį sluoksnį.

http://www.biodesignpools.com/wp-content/uploads/2011/07/tec_07.jpg

7 žingsnis - Struktūrinio grindinio paskutinio sluoksnio paklojimas

Susmulkintas akmuo yra sumaišomas pagal kliento pasirinktą apdailą, su netoksine derva ir paskleidžiamas rankomis kaip antras sluoksnis po visą baseino paviršių. Tuomet paviršius lengvai pabarstomas smėliu ir paskleidžiamas paskutinis netoksinės dervos sluoksnis.

Ačiū, kad lankotės mūsų svetainėje.

Jei svetainėje neradote Jums reikalingos prekės - susisiekite su mumis.

 

 

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.