Bio baseinai

Gamta, Dizainas, Emocijos…

Įsivaizduokite jog esate baseine su paplūdimiu, pakrante, primenančia jūros pakrantę ir po vandeniu esančiomis sėdimomis sritimis, ir tuo pačiu metu esate masažuojamas ir atgaivinamas oro burbuliukų, kurie kyla iš baseino dugno. Įsivaizduokite plaukimo baseiną, kuris kuo puikiausiai įsikomponuoja į supantį kraštovaizdį. Natūralus baseinas su krištolo skaidrumo švariu vandeniu, kuris patobuliną Jūsų sodą bet kuriuo metų laiku.

Bio Baseinų Filosofija

Per daugelį metų sukaupta tvenkinių dizaino ir baseinų statybos patirtis leido sukurti inovatyvią baseino technologiją. Bio Baseinų technologija pakeičia sunkias ir invazines gelžbetonio struktūras naujomis struktūromis, kuriose yra naudojamas natūralus susmulkintas akmuo, kuris yra sujungiamas su efektyvia, technologiškai pažangia derva ir kitomis medžiagomis, kurios suteikia struktūrinio tvirtumo. Neinvazinių charakteristikų dėka, Bio Baseinas prisideda prie mūsų vertingos aplinkos išsaugojimo.

Intensyvių ir tikslinių Bio Baseino technologijų tyrimų ir tobulinimų dėka, su stipriu įsitikinimu, jog aplinkos išsaugojimas yra prioritetinis dalykas, buvo sukurti baseinai, kurie yra ypač vertinami dėl savo natūralumo ir malonaus naudojimo, kurie gali pasiūlyti charakteristikas, kurios būdingos kalnų ežerams ar egzotiniams paplūdimiams. Estetinis aspektas yra tik viena iš Bio Baseino technologijos vertybių. Ši technologija taip pat pasiūlo galimybę turėti baseiną, kuris skatina ne tik plaukioti, bet taip pat suteikia galimybę mėgautis paplūdimiais, po vandeniu įrengtomis sėdimomis vietomis, plaukiojimo sritimis ir dar daug įvairių dalykų.

Bio Baseinų technologija gimė ieškant produkto, kuris būtų unikalus, galėtų pasiūlyti struktūrinį tvirtumą ir tuo pačiu būtų nekenksmingas aplinkai: natūralių produktų kombinacija, protingai integruojanti geriausias nepralaidžiomis vandeniui savybėmis pasižyminčias technologija su ypač efektyviomis rišančiomis medžiagomis, suteikiančiomis struktūrinį sutvirtinimą.

Kodėl verta pasirinkti Bio Baseiną?

Yra keletas charakteristikų, kurios Bio Baseinus paverčia inovatyviais, pradedant tuo faktu, jog jie nėra invaziniai. Tai leidžia juos harmoningai įkomponuoti į sodo aplinką ir tam nereikia sunaudoti nei gramo gelžbetonio. Kitas stiprus argumentas, yra galimybė suformuoti tokią baseino formą, kokios norisi, todėl tai atitiks kiekvieno kliento individualius poreikius. Galima pridėti daugybę papildomų elementų, tokių kaip po vandeniu esančios sėdimos vietos ar suoleliai, tokiu būdu dar labiau patobulinant baseiną, kad jis suteiktų dar daugiau pasitenkinimo.

Jei skristumėte virš bet kurio paplūdimio sraigtasparniu, iš karto pastebėtumėte, jog daugiau nei 90 % žmonių yra linkę leisti laiką šalia vandens, kalbėtis, degintis ar žaisti. Tokiu pačiu dalyku galite pasimėgauti Bio Baseine, nes šių išskirtinių erdvių dėka, Bio Baseinas tampa iš tiesų maloni ir praktiška vieta, kuria galima mėgautis kur kas ilgiau nei tradiciniuose dėžutės formos baseinuose, kurie vargiai gali pasiūlyti kažką daugiau nei vien tik galimybę paprasčiausiai paplaukioti.”

Palyginkite Bio Baseino privalumus su tradiciniais baseinais ir suteikite sau galimybę mėgautis atsipalaidavimo oaze Jūsų sode.

Bio Baseinai, tiek viešieji, tiek privatūs, įrengiami įvairiose aplinkose ir kiekvienas atskiras baseinas yra personalizuotas, skiriasi nuo kitų baseinų, kadangi jis yra sukurtas būtent Jums.

Nuotraukose Jūs galite pamatyti kaip paskutinės technologijos gali būti sujungiamos su natūralių medžiagų asortimentu įvairiausiose aplinkose… soduose, uolose, medinėse terasose ir atvirose erdvėse… Vienintelis apribojimas yra tik Jūsų vaizduotė!

Mes kviečiame Jus pažadinti savo vaizduotę ir pasinaudoti mūsų kūriniu… Bio Baseinas bus unikalus: pritaikytas Jūsų individualiems poreikiams!

Ačiū, kad lankotės mūsų svetainėje.

Jei svetainėje neradote Jums reikalingos prekės - susisiekite su mumis.

 

 

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.