Bio baseino privalumai

Bio Baseino privalumai

Daugelis klientų, kurie yra įsirengia ir naudojasi Bio Baseinu savo namuose, dažnai prašomi palyginti tradicinius "senoviškus" baseinus su Bio Baseinais ir jie sako, jog: “Vieni yra lyg tušti, liūdni kambariai be gyvybės, o kiti - protingai įrengti kambariai, pilni gyvybės ir šilumos”.

Nuostabus Bio Baseinų technologijos privalumas yra tas, jog Jūs galite gauti visus žemiau išvardintus privalumus nenaudodami jokių gelžbetonio ir betonavimo darbų, kurie yra ne tik invaziniai aplinkos atžvilgiu, brangūs, bet taip pat pat jų naudojimui yra reikalingi statybiniai leidimai.

Bio Baseinas

Bio Baseino įrengimui nereikalingi statybiniai darbai ar betono liejimas: veiklos, kurios ne tik yra ypač invazinės aplinkos atžvilgiu, bet taip pat reikalauja statybos leidimų, kuriuos gauti nėra taip paprasta.

Viso to rezultatas – visiškai kliento poreikius atitinkantis baseinas, unikalus savo forma, pasižymintis elegancija, darantis minimalų poveikį aplinkai, ne tik jo įrengimo metu, bet ir jį naudojant, turintis filtravimo ir dezinfekcijos metodus, kurie yra nustatyti taip, kad darytų minimalią žalą aplinkai.

Kitas privalumas, kurį ypač mėgsta Bio Baseinų klientai, yra susijęs su sezoniškumo aspektu: patentuotos Bio Baseino struktūrinės technologijos dėka šie baseinai kaupia šilumą: ypatinga baseino struktūra leidžia sumažinti kubinį vandens tūrį propocingai paviršiaus plotui, tokiu būdu vanduo šildomas greičiau. Be to, baseino akmeninė apdaila sugeria šilumą ir perduoda ją į vandenį, tokiu būdu jį natūraliai šildydama ir ženkliai sumažindama eksploatavimo išlaidas. Kuomet įsivyrauja šaltas oras, tradiciniai baseinai tampa nenaudojamais, jie uždengiami neestetiškomis medžiagomis: Biodesign baseinai yra panašesni į natūralius ežerus, kurie prisitaiko prie sezoninių pokyčių, vykstančių sodą supančioje aplinkoje.

Bio Baseinas žiema

Dėl šios ir daugelio kitų priežasčių, Bio Baseinų technologija yra vis labiau ir labiau pageidaujama ne tik privačių klientų, juos vis dažniau renkasi ir nedidelės parduotuvės, dideli viešbučiai, didesni viešieji priimamieji, golfo klubai ir gyvenamieji namai.

Bio Baseinai – revoliucinis patentas, kuris pakeitė pačią baseinų koncepciją.

Bio Baseino restruktūrizavimas

Dažnai gražiose vilose, prestižiniuose viešbučiuose ar gyvenamuosiuose namuose esantys baseinai yra seni ir apgadinti, kurių eksploatavimo išlaidos yra aukštos ir jie retai harmoningai dera su supančia aplinka. Bio Baseinų technologija leidžia mums praprastu, tačiau radikaliu ir ekonomišku keliu atlikti plaukimo baseino restruktūrizavimą. Gali būti pakeista baseino forma, vandens gylis ir paviršiaus sritis. Senos nepralaidžios vandeniui sistemos ir baseino priedai, kurie paprastai sukelia vandens praradimo problemas ir iš to sekančius baseino priežiūros sunkumus, gali būti pakeičiami moderniais produktais.

Įsivaizduokite jog esate baseine, kuris turi paplūdimį, pakrantę ir po vandeniu esančias sėdimas vietas, kuriame Jūs galite pasimėgauti masažu bei atsigaivinti oro burbuliukų, kylančių iš baseino dugno dėka.

Bio Baseinas su burbulų sistema

Įsivaizduokite plaukimo baseiną, kuris yra puikiai integruotas į supančią aplinką. Natūralus baseinas su krištolo švarumo vandeniu, kuris suteikia Jūsų sodui didesnę vertę visų sezonų metu. Bio Baseinai yra puiki vieta mėgautis atostogų teikiamais malonumais namuose.

Bio Baseinus galima labai paprastai įkomponuoti į bet kokį kraštovaizdį, be to, jie pasižymi estetišku žavesiu bet kuriuo sezono metu.

NATŪRALUS ŽAVESYS

Padengti derva natūralūs nugludinti akmenys ir smėlis, kurių pagalba išgaunamas natūralus efektas ir visa tai yra harmoningai suderinama su kraštovaizdžiu.

"GYVASIS" BASEINAS

Bio Baseinas gali būti įrengiami ir dekoruojamas kaip ir bet kuri kita erdvė Jūsų namuose.

BASEINAI VIEŠOSE VIETOSE

Buvo įrodyta, jog tuomet, kai Bio Baseinai įrengiami viešose vietose, tokiu atveju, besimaudantieji juose praleidžia kur kas daugiau laiko nei lankydamiesi tradiciniuose baseinuose.

PAPRASTA PRIEŽIŪRA

Priežiūra tokia pat paprasta kaip ir įprastinių baseinų

NATŪRALUS ŠILDYMAS

Ilgesnis maudymosi sezonas natūralaus šildymo dėka.

FILTRAVIMAS

Filtrai parenkami atsižvelgiant į klientų poreikius. Filtravimo sistema yra visiškai nežalinga aplinkai.

INTEGRACIJA

Sudaro visišką harmoniją su natūralia aplinka.

Revoliucija Baseinų Rinkoje

Kodėl "BASEINAS"?

Pavadinimas "baseinas" todėl, jog jis gali suteikti visus tuos pačius tradicinių baseinų teikiamus malonumus.

Kodėl "BIO"?

"Bio" todėl, kad jis yra nežalingas aplinkai ir ne invazinis, o tai leidžia lengviau gauti statybos leidimus.

Bio Baseino Privalumai prieš Tradicinius Baseinus 

  1. Baseinai pagal individualų užsakymą.
  2. Modeliuojamieji kasimo darbai su galimybe pasirinkti skirtingus gylius, paplūdimio sritimis ir po vandeniu esančiomis sėdimosiomis zonomis.
  3. Tokios pačios filtravimo sistemos kaip ir tradiciniuose viešuosiuose ar privačiuose baseinuose.
  4. Speciali apsauginė medžiaga, kuri yra paklojama atliekant kasimo darbus.
  5. Elastingumas ir nepralaidumas vandeniui (iki +150%), o tai užtikrina, jog nepatirsite jokių problemų dėl grunto poslinkių, rūgštinės korozijos, UV ar ledo.
  6. Moderni struktūra: specialus tinklelis + kvarcas + derva.
  7. Estetiška natūrali apdaila: Natūralus akmuo + derva.
  8. Išskirtinis dizainas sudaro puikią harmoniją su kraštovaizdžiu.
  9. Paprastai įrengiamas!

Ačiū, kad lankotės mūsų svetainėje.

Jei svetainėje neradote Jums reikalingos prekės - susisiekite su mumis.

 

 

UAB "BIF", Vilnius

Baseinų įranga, įrangos komplektavimas, montavimas, prekyba baseinų įranga, baseinų ir vandens priežiūros priemonėmis, baseinų techninė priežiūra. Naudojame tik patikimų ir žinomų rinkoje gamintojų įrangą. Jei nusprendėte įsirengti baseiną ar fontaną kviečiame pasitarti su UAB "BIF" specialistais, mielai pakonsultuosime Jus visais dominančiais klausimais.